Hakkımızda

Alfatek, 1999 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bugüne ilke edindiği müşteri memnuniyetine odaklanarak kalite standardını sürekli olarak yukarı taşımıştır.

Bu doğrultuda şirketimiz, Ekim 2009 tarihi itibarı ile ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Alfatek, Sandvik (Rammer) Hidrolik Kaya Kırıcıları’nın Türkiye genel distribütörlüğünü yürütmektedir.

İstanbul merkez tesislerine ilaveten, Ankara ve Mersin bölge müdürlükleri bulunan Alfatek, yurt geneline yayılmış servis istasyonlarının yanı sıra bölge temsilcilikleri aracılığı ile satış ve yedek parça hizmetlerini en etkin biçimde vermektedir.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümanların dosyalanması, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

Müşteri istek ve beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması,

Üretim aşamasında ortaya çıkabilecek hata ve kayıpları minimum seviyeye indirmek ve verimliliğimizi arttırmak,

Müşteri odaklı, topluma ve çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı , sürekli gelişmeye açık hizmet vermek kalite politikamızdır.

Çalışanlarımızın ve firmamızın kalite bilincinin arttırılması yönünde faaliyetlerimizi kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte  yöneterek örnek bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Çevre Politikamız

ALFATEK A.Ş faaliyet alanı ve hizmet metotları yönünden çevreye zarar vermeden çalışmaya özen gösterir ve çevre konusundaki sorumluluklarının bilincindedir,

Doğal kaynakları tasarruflu kullanmayı ve malzemeleri yeniden kazanmayı hedefler,

Atıklarımız, mümkün olduğunca azaltılarak çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf edilir,

ALFATEK A.Ş.  Çevre ile ilgili yasal mevzuatlar ve düzenlemeler ile ilgili çalışanlarını bilinçlendirmeyi hedefler

ISO 14001 çevre sistemine uygun olarak gelişmeyi ve kirliliği önlemeyi hedefler,

Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin arttırılması yönünde faaliyetlerimizi kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte yöneterek örnek bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Sertifikalarımız